“Detektyw i przyjaciele” – teatr z Krakowa

Dnia 2 kwietnia uczniowie klas 1 – 5  naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w przedstawieniu pt.”Detektyw i przyjaciele” w wykonaniu teatru Współczesnego  z Krakowa. Bohater przedstawienia to młody detektyw – specjalista od spraw niełatwych. Prowadzi jednoosobową agencję detektywistyczną o nazwie „Różowe Okulary”. Dzięki bystremu umysłowi udaje mu się rozwikłać zagadki, z którymi przyszło mu się zmierzyć. Dowiaduje się, gdzie zniknęły ulubione rękawiczki Zuzi, prowadzi śledztwo w sprawie skradzionego czasu pani hrabiny. Dzieci miały także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności dedukcji poprzez rozwiązywanie przygotowanych dla nich zagadek.

Przedstawienie urozmaicone było piosenkami, przy których dzieci świetnie się bawiły, a światło laserowe w połączeniu z muzyką zrobiło na widzach duże wrażenie. Dzięki przedstawieniu dzieci zrozumiały, że każdy dysponuje swoim czasem i tylko od nas zależy, w jaki sposób go wykorzystujemy.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl