Dzień Chłopaka w Weldon School

Dzień Chłopaka to święto, które powstało prawdopodobnie przez analogie do Dnia Kobiet. Po raz pierwszy obchodzony w 1999 roku na wyspach Trinidad i Tobago. Prawdopodobnie dlatego, iż jest to święto dość młode, obchodzone jest na całym świecie w różnych dniach. Także w Polsce nie ma zupełnej zgodności co do dnia, w którym należy obchodzić ten dzień. Prawdopodobnie już za kilka lat będziemy obchodzić to święto jednego dnia we wszystkich krajach, póki co przyjmijmy, że obchodzone ono jest w Polsce w dniu 30 września. I w tym właśnie dniu życzmy wszystkim chłopakom wszystkiego najlepszego!!! Chłopcy z naszej szkoły świętowali w VIRTUAL CAVE!!!! Zabawa była wyśmienita i chętnie ją powtórzymy jeszcze raz.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl