Dzień Wody

Woda to dar życia i warto o tym pamiętać. Z okazji Światowego Dnia Wody, wraz z Wodociągami Dębickimi, Przedszkolem Weldon Kids oraz Zespołem Szkół Nr 1 w Dębicy zorganizowaliśmy quiz dla szkół podstawowych i średnich, a dla przedszkolaków turniej edukacyjny. Gospodarzem wydarzenia został Fun & Sport w Dębicy.
Podczas części oficjalnej uczniowie naszej szkoły przygotowali występ artystyczny o królowej wody i kropelkach. Następnie był czas na atrakcje związane z wydarzeniem!  Nasi goście mogli spotkać się z wirtualną rzeczywistością, wziąć udział w ciekawych doświadczeniach, obserwować roboty, zagrać w kręgle, a dla najmłodszych nie mogło zabraknąć zabawy na placu zabaw! 

Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl