Ferie w Weldon School 2019

W pierwszym dniu ferii zimowych nasi uczestnicy zapoznali się z regulaminem oraz zasadami bezpieczeństwa. Uczestniczyli w zajęciach jogi, warsztatach malowania na szkle decoupage, bawili się w centrum zabaw Fun & Sport.

W drugim dniu byliśmy w kinie Helios w Rzeszowie na filmie pt. „O psie, który wrócił do domu”. Po powrocie odbyły się zajęcia komputerowe oraz plastyczne, na których tworzyliśmy grę planszową Kółko i krzyżyk.

W środę było spotkanie z policjantem dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii. Następnie nasi uczestnicy udali się na basen MOSiR w Dębicy. Po południu odbył się turniej unihokeja w Centrum rozrywki Fun & Sport.

W czwartek udaliśmy się na lodowisko MOSiR w Dębicy na białe szaleństwo na lodzie. Po powrocie odbyły się walentynkowe warsztaty kulinarne, na których upiekliśmy mufinki. Kolejnym punktem dnia były zabawy w kalambury.

W piątek udaliśmy się do Pizzerii Pietro w Czarnej. Każdy uczestnik zimowiska brał udział w warsztatach kulinarnych połączonych z zabawą dyskotekową i zumbą.

 

Drugi tydzień ferii rozpoczął się od wyjazdu do parku trampolin Fly Park do Tarnowa. Po południu odbył się turniej Bowling oraz lasertag. We wtorek byliśmy w Krakowie w Klockolandzie, gdzie odbyły się warsztaty chemiczne profesora Klockolanda. W środę uczestnicy zimowiska udali się do kina Kosmos na projekcję filmu „Misja Yeti”. Po powrocie odbyły się warsztaty plastyczno – techniczne w Galerii Sztuki MOK w Dębicy. W czwartek były zajęcia plastyczne rzeźbienia w mydle, zajęcia komputerowe oraz zabawy w Centrum Rozrywki Fun & Sport. W piątek zakończyliśmy ferie szaleństwem w Fabryce czekolady Coco de mer w Rzeszowie, połączone z warsztatami naleśnikowymi. I tak oto zakończyliśmy ferie zimowe w naszej szkole.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl