III Piknik Rodzinny

Dnia 12 czerwca w środę w naszej szkole odbył się III Piknik Szkolny pod hasłem „Bieg dla Niepodległej”. Było to podsumowanie całorocznej pracy wokół tematu odzyskania przez Polskę Niepodległości, którą to 100 rocznicę świętowaliśmy 11 listopada. Piknik rozpoczął się od rozgrzewki, która przygotowała nas do biało-czerwonego biegu. Uczniowie trzymając balony białe i czerwone, a rodzice dumnie z flagą naszej Ojczyzny przebiegli wokół stadionu. Kiedy już wszyscy dotarli na metę, rozpoczął się cheerleading, w którym zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły oraz wszystkie mamy. Tatusiowie mięli okazję zagrać wspólny mecz piłki nożnej razem ze swoimi synami, gra była zacięta, a zakończyła się remisem. Podczas wspólnej zabawy uczniowie mogli zaprezentować rodzicom swoje umiejętności sportowe, pobrykać na dmuchańcu, zjeść pyszne kiełbaski z grilla oraz wspólnie poleniuchować na kocykach piknikowych. Pomimo bardzo słonecznej pogody każdemu dopisywał wesoły nastrój oraz brak nudy.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl