Konkurs “Bezpieczne wakacje 2021” w powiecie dębickim rozstrzygnięty

Przedmiotowy konkurs plastyczny jest jedną z form promowania bezpiecznego zachowania młodzieży, ograniczania przestępczości i demoralizacji. Głównym celem jest uwrażliwienie młodych ludzi na właściwe zachowania w codziennych sytuacjach życiowych.

Na etapie powiatowym, za którego organizację odpowiadała Komenda Powiatowa Policja w Dębicy, wyłonionych zostało 9 laureatów w 3 kategoriach wiekowych. Na etapie wojewódzkim spośród nich nadgodziny został jedynie Marcin Kliś uczeń naszej szkoły, który w kategorii wiekowej 10-12 lat zdobył drugą nagrodą.

Serdecznie gratulujemy laureatowi.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl