Moja Ojczyzna, moja Polska

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy nasze Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji w piątek 8 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Wydarzenie to rozpoczęło się przemówieniem Pani Dyrektor, która mówiła o potrzebie pielęgnowania pamięci o polskiej historii.

W przedstawieniu wzięli udział uczniowie z klas I, II, III, IV i V, którzy przypomnieli 123 lata niewoli narodu polskiego i jego dążenia do odzyskania niepodległości. W trakcie uroczystości można było usłyszeć przepiękne utwory muzyczne oraz wiersze o tematyce patriotycznej. O godzinie 11.11, symbolizującej świąteczną datę, odśpiewaliśmy Hymn Polski, angażując się w ten sposób w akcję „Szkoła do hymnu”. Apel ten powtórnie odbył się o godzinie 14:00 dla rodziców.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl