Obchody 11 listopada w Weldon School

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada to ważne i piękne święto – święto każdego Polaka. W trosce o pamięć dla tego historycznego wydarzenia oraz kształtując patriotyczne postawy młodego pokolenia 10 listopada zorganizowano w naszej szkole szereg działań upamiętniających rocznicę, kiedy Polska po latach niewoli znów pojawiła się na mapie Europy i stała się wolnym, niepodległym Państwem. Uczniowie naszej szkoły ubrani byli w biało-czerwone stroje oraz nosili przypięte biało-czerwone kotyliony. Tradycyjnie nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szkoła do hymnu” . Podkreśliło to jeszcze bardziej podniosłą symbolikę tego dnia i radość świętowania.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl