Obchody Dni Wody w galerii RAJ

W czwartek  22 marca 2018r. w galerii Raj w Dębicy odbył się finał konkursu: „Natura dla wody – woda dla natury”. Obchody Światowego Dnia Wody na terenie Dębicy zostały zorganizowane już po raz piąty. Współorganizatorem uroczystego wieczoru była także Niepubliczna Szkoła Językowa Weldon SCHOOL oraz Niepubliczne Przedszkole Językowe Weldon KIDS. Nasze przedszkolaki oraz uczniowie Weldon School przedstawiły program artystyczno-wokalny oraz imponującą choreografię do układów tanecznych.

Goście specjalni tj. Burmistrz Miasta Dębica Pan Mariusz Szewczyk, Z-ca Burmistrza Miasta Pan Wojciech Iwasieczko oraz Prezes Wodociągów Dębickich Pan Jacek Gil wręczyli Zwycięzcom nagrody za prace konkursowe.  Dla Wszystkich uczestników gali przygotowano wiele atrakcji. Na jednym ze stoisk, wykonanym przez Weldon SCHOOL i Weldon KIDS oraz firmę LABOFARB, dziecięce buzie zamieniały się w fantazyjnie pomalowane kotki, motylki, postaci z bajek i filmów. Dzieci miały ogromną frajdę z malowania domków i kolorowanek farbami z kolekcji farb LIFE 420, produkowanymi przez LABOFARB. Mogły też wspólnie z Paniami Nauczycielkami wykonywać piękne prace manualne, wśród których królowały bajeczne pająki i drzewka z owocami. Nieco starsi mogli sterować robotami, budować postaci z klocków LEGO oraz wykonywać doświadczenia chemiczno-fizyczne z wodą.

Dziękujemy serdecznie Wszystkich osobom zaangażowanym w organizację akcji i Wszystkim Uczestnikom konkursu, którzy włożyli wiele wysiłku przygotowując, tak piękne i oryginalne prace konkursowe.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl