Powitanie wiosny klas I – III

Dnia 22 marca klasy 1 – 3 naszej szkoły udały się na powitanie Pani Wiosny do Czarnej. Powitanie odbyło się w Pizzerii Pietro Party. Na początku były zabawy na świeżym powietrzu, nakarmiliśmy zwierzaki i każdy miał możliwość spróbować jeździć na przeróżnych rowerach. Kiedy już byliśmy zmęczeni czekał na nas poczęstunek w środku. Następnie przy dźwiękach znanych nam przebojów tańczyliśmy i wspólnie braliśmy udział w zabawach proponowanych przez właściciela pana Piotra. Kiedy już zakończyła się rywalizacja zaczęły się warsztaty pieczenia pizzy. Każdy wykonał pizzę w swoim ulubionym kształcie i ze swoimi ulubionymi dodatkami, by potem osobiście włożyć ją do gorącego pieca. Na koniec odbyła się degustacja. Było pysznie, śmiesznie i wesoło.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl