Powodzenia na egzaminie !
Na ostatniej prostej przed egzaminem ósmoklasisty z języka polskiego nasi uczniowie są w świetnej formie! Powtarzaliśmy materiał w klasie, na świeżym powietrzu, a ostatnie zadania przerobiliśmy przy komputerach, w atmosferze skupienia i porządkowania wiadomości. Na zakończenie zajęć każdy otrzymał specjalne „wytyczne bohaterów”, czyli wskazówki, jak poradzić sobie z egzaminacyjnymi wyzwaniami niczym literacki heros. Gotowi, pewni siebie i świetnie przygotowani!
Teraz tylko trzymać kciuki za naszych młodych mistrzów słowa!















