ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „MÓJ RÓŻANIEC”

Październik jest miesiącem szczególnie poświęconym Maryi oraz modlitwie na Różańcu. Dlatego we wrześniu został ogłoszony w naszej szkole konkurs na wykonanie dowolną techniką własnego Różańca. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I – VIII. Celem konkursu było zachęcenie dzieci do odmawiania modlitwy różańcowej, rozwój talentu dzieci oraz pobudzenie wyobraźni i pomysłowości dzieci. Przez prawie miesiąc uczniowie mogli przynosić własnoręcznie wykonane różańce.

Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, orzechów, jarzębiny, koralików, makaronu, żelek, guzików, pomponów itp. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się wielka, komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem laureatów. W wyniku obrad jury wybrano 3 laureatów:

I miejsce Marcin Kliś klasa VI

II miejsce Andrzej Hosaja klasa III

III miejsce Lena Lichoń klasa VI

Wyróżnienie: Szymon Pazdan, Igor Straciło.

Wystawa prac konkursowych została wyeksponowana na szkolnym korytarzu. Za wszystkie prace dziękujemy i gratulujemy pomysłowości.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl