Spektakl muzyczny w wykonaniu Filharmonii Futura pt. „Do Betlejem – Multimedialne Oratorium na Boże Narodzenie”.

Dnia 6 grudnia uczniowie całej naszej szkoły wybrali się na widowiskowy spektakl muzyczny w wykonaniu Filharmonii Futura pt. „Do Betlejem – Multimedialne Oratorium na Boże Narodzenie”. Mięliśmy okazję usłyszeć poetyckie teksty L. A. Moczulskiego oraz głosu Jerzego Stuhra jako narratora oraz urzekającą muzykę Mikołaja Blajdy, krakowskiego producenta muzycznego, dyrygenta i kompozytora. W roli wokalistów wystąpili Sylwia Lorenc, Anna Sokołowska i Michał Gasz oraz orkiestra i chór Filharmonii. Było to porywające i barwne widowisko opowiadające w przystępny i lekki  sposób historię przyjścia na świat Bożej Dzieciny. To połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi na scenie długo zostanie w naszej pamięci.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl