Turniej szachowy

W dniu 16 czerwca 2021r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję zmierzyć się w wyjątkowych zawodach, a mianowicie w Szkolnym Turnieju Szachowym. Turniej zorganizowany został pod opieką pana Mariusza, który też czuwał nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Do rozgrywek zgłosiło się 16 miłośników szachów z klas: I-III. Pasjonaci tej królewskiej gry mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i wziąć udział w turnieju. Większość to jeszcze początkowi gracze, którzy będą dopiero rozwijać swój talent w tym kierunku. Rozegrano 6 rund w tempie 10 minut na zawodnika.

Nagrody zostały przyznane:
I miejsce Maksymilian Korzeń kl.2
II miejsce Andrzej Hosaja kl.2
III miejsce Maciej Gawęda kl.1


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl