Uroczystość ” Pasowania na Ucznia ” Szkoły Weldon School

Dnia 23 października 2019 roku w naszej szkole miała miejsce wielka uroczystość. Uroczystość  „Pasowania na Ucznia” Szkoły Weldon School. Klasa 1 zaprezentowała program artystyczno – muzyczny „Szkoła na wesoło”. Zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli podczas dwóch miesięcy nauki w szkole. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki.

Po programie artystycznym Pani Dyrektor uroczyście pasowała uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.(…)”. Sam moment pasowania był dla każdego pierwszaka chwilą bardzo emocjonującą. Niejednej mamie i niejednemu tatusiowi łezka zakręciła się w oku. Wychowawczyni wręczyła pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl