Wakacje – II tydzień

W poniedziałek, kiedy wszyscy uczestnicy półkolonii dotarli już do szkoły, rozpoczęły się zabawy integrujące grupę. Następnie odbył się turniej uni – hokeja, a po południu były zabawy na placu zabaw w centrum rekreacji Fun & Sport oraz zabawy na paintballu.

We wtorek udaliśmy się do Zawady na plac zabaw na świeżym powietrzu, gdzie mogliśmy zagrać w mini golfa, pochodzić po parku linowym, poskakać na euro bungee oraz na trampolinach. W drodze powrotnej zjedliśmy obiad w restauracji McDonald’s.  Popołudnie spędziliśmy na atrakcjach w Fun & Sport.

W środę bawiliśmy się w artystów – plastyków wykonując prace plastyczne. Następnie odbył się turniej badmintona. Po południu udaliśmy się na plac zabaw do Ogródka Jordanowskiego, aby rozegrać mecz piłki nożnej oraz pobawić się w chowanego.

Czwartkowe przedpołudnie spędziliśmy na zabawach w Aqua Parku na basenach MOSiR w Dębicy. Niektórzy z uczestników ślizgali się w wodnej rurze lub w wodnym wirze, podczas gdy inni odpoczywali w jacuzzi. Po południu odbył się seans filmowy oraz zabawy na Fun & Sport.

W piątek udaliśmy się do kina Helios do Rzeszowa na film zatytułowany „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”. Po powrocie zajęliśmy się rozwiązywaniem łamigłówek. Odbył się również turniej gry w kręgle.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl