Witajcie Waszmości, po kolędzie macie gości!

W dniu 20 grudnia uczniowie naszej szkoły, udali się z życzeniami na kolędę do firmy Weldon oraz Lerg. Tegoroczny repertuar to wesołe kolędowanie z uczniami klasy I przebranymi za kolędników. Żyd chciał się wkupić w łaski zaproszonych gości, Anioł oznajmił nowinę o narodzeniu Jezusa, a Gwiazdor złożył wszystkim życzenia świąteczne. Diabeł i Śmierć pokonali wymądrzającego się Heroda w jego ostatnim „śmiertelnym tańcu”. Cały występ uświetniła Honoratka z klasy III grając na skrzypcach kolędę „Lulajże Jezuniu” oraz Mikołaj z klasy IV, który zaśpiewał pastorałkę o choince. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kolędowania…


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl