Wizyta w fundacji “Psi Azylek”

20 października uczniowie naszej szkoły mieli okazję osobiście spotkać się z podopiecznym Fundacji Psi Azylek. Po krótkiej drodze do Podgrodzia na miejscu przywitał nas Olek, psiak, który czeka na adopcję oraz pani Irena Nowak. Krótko opowiedziała nam o pieskach do adopcji oraz zdradziła zasady odwiedzin. Wszyscy byliśmy niezwykle podekscytowani, bo każdy z nas chciał zobaczyć, jak mają się pieski, dla których zbieraliśmy potrzebne rzeczy w miesiącu październiku, który w naszej szkole zawsze upływa pod hasłem “POMAGAMY”. Jesteśmy dumni, że kolejny raz udało nam się tak bardzo pomóc bezdomnym zwierzętom! Dziękujemy za zaangażowanie uczniom, przedszkolakom i również rodzicom, bez których ta akcja nie miała by tak intensywnego i szerokiego zasięgu.
DZIĘKUJEMY!!!


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl