Wycieczka do Krynicy klas 1-3

W czwartek 10 października klasy młodsze naszej szkoły przeniosły się na zajęcia lekcyjne wysoko nad ziemię. Uczniowie klas 1-3 odwiedzili wieżę widokową wraz ze ścieżką przyrodniczą w Krynicy Zdroju – Słotwinach. Przygotowane i ciekawie opowiedziane instalacje pozwoliły nam przeżyć fascynującą przygodę wśród korony drzew. Opowiedziane przez przewodnika nadzwyczajne historie pozwoliły poszerzyć naszą wiedzę oraz rozwinąć wyobraźnię i ciekawość świata. Nasz przewodnik pan Sebastian interesująco opowiedział o okolicznej przyrodzie, zjawiskach geologicznych, a także historii tego regionu. Wizyta zakończyła się warsztatami pizzy włoskiej, która zrobiona samodzielnie smakowała wybornie.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl