XIX Biesiada Literacka – Powiatowy Konkurs Recytatorski

24 października 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy odbyła się XIX Biesiada Literacka – Powiatowy Konkurs Recytatorski dla wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych z klas 0-III oraz Konkurs Literacki dla uczniów z klas IV-VIII pod hasłem „Za oknem już jesień…”. W konkursie reprezentowali naszą szkołę: Pola Warchoł oraz Karol Klich z klasy I, Oliwia Łępa z klasy II oraz Stanisław Cynk z klasy IV. W kategorii klas I-III nagrodę specjalnąufundowaną przez Radną Rady Miejskiej w Dębicy –  Panią Katarzynę Rostowską – Machnik, za ogólny wyraz artystyczny, otrzymała Oliwia Łępa. W konkursie literackim Drugie miejsce przyznano Stanisławowi Cynk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl