Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2019

Dnia 19 czerwca 2019 roku o godz. 15.00  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Po wprowadzeniu sztandaru odśpiewaliśmy hymn państwowy. Następnie głos zabrała pani dyrektor Agata Żmuda, która przywitała zgromadzonych uczniów i rodziców oraz podsumowała miniony rok szkolny. Wyróżniający się uczniowie odebrali z rąk wychowawców nagrody . Pani dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów i życzyła wszystkim bezpiecznych, słonecznych wakacji. Na zakończenie uczniowie udali się do...


Turniej szachowy

W ubiegłym tygodniu odbył się w naszej szkole turniej szachowy. Uczniowie rywalizowali że sobą zdobywając punkty. Dziś nadszedł czas wręczenia medali. W grupie starszej 1 miejsce wywalczył Staś Cynk z kl. 3,                                 2 miejsce Michał Stawarski kl.2 oraz                                 3 miejsce  Artur Szewc kl.3. W kategorii uczniów młodszych                                1 miejsce zajął Maksymilian Piątkowski kl.1.                                2 miejsce Andrzej Hosaja kl.0                                3 miejsce...


Mały turniej squasha

Dnia 16 czerwca w FUN&SPORT odbył się mały turniej squasha w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Był on podsumowaniem całorocznej pracy naszych podopiecznych. Turniej rozpoczął się od rozgrzewki oraz wielu ciekawych konkurencji sportowych. Podczas wspólnej zabawy uczniowie mogli zaprezentować rodzicom swoje umiejętności sportowe. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni wspaniałymi prezentami.


III Piknik Rodzinny

Dnia 12 czerwca w środę w naszej szkole odbył się III Piknik Szkolny pod hasłem „Bieg dla Niepodległej”. Było to podsumowanie całorocznej pracy wokół tematu odzyskania przez Polskę Niepodległości, którą to 100 rocznicę świętowaliśmy 11 listopada. Piknik rozpoczął się od rozgrzewki, która przygotowała nas do biało-czerwonego biegu. Uczniowie trzymając balony białe i czerwone, a rodzice dumnie z flagą naszej Ojczyzny przebiegli wokół stadionu. Kiedy już...


Akcja charytatywna – pomagamy dzieciom

W dniu 11.06.2019 roku uczniowie naszej szkoły odwiedzili dzieci na Oddziale dziecięcym w Szpitalu w Dębicy oraz podopiecznych Domu Dziecka “HANKA”. Podczas wizyty uczniowie przekazali dzieciom zabawki, które zebrały w ramach akcji charytatywnej organizowanej przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Weldon SCHOOL w Dębicy i FUN&SPORT.


” Jak nie czytam jak czytam”

W dniu 07.06.2019 roku wszyscy uczniowie Niepublicznej Szkoły Weldon School w Dębicy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji “JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM”. Sprzyjająca pogoda pozwoliła dzieciom na chwilę przyjemności z książką na świeżym powietrzu.


Makieta miasta w klasie IV

Uczniowie z klasy 4 wykonali makietę miasta na lekcjach plastyki i techniki. Praca ta zostanie przekazana młodszym kolegom i koleżankom z przedszkola Przedszkole Niepubliczne Weldon KIDS do wykorzystania podczas zajęć i zabawy.


Dzień Dziecka w Galerii RAJ

W  sobotę 02-06-2019 roku uczestniczyliśmy w obchodach Dnia Dziecka w Galerii Raj w Dębicy. W programie były m.in. warsztaty plastyczne i konstrukcyjne prowadzone przez nasze uczennice. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się również malowanie buziek i skręcanie balonów. Nie zapomnieliśmy również o edukacji ; można było także wziąć udział w warsztatach z języka angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego prowadzonych przez naszych lektorów.  


Wycieczka do Sabat Krajno

W dniu 31.05.2019 roku, odbyła się wycieczka do Sabat Krajno Parku Rozrywki klas 1-5. W alei miniatur przenieśliśmy się do niezwykłych zabytków świata. A potem czekały na nas szaleństwa parku rozrywki: dmuchańce, trampoliny, park linowy, łódeczki. Szaleństw nie było końca.


Lapbook w klasie V

Uczniowie klasy V zaprezentowali na lekcji języka polskiego nietypowe prace – informacje na temat wybranej lektury („Opowieści z Narnii”, „W pustyni i w puszczy”, „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło”) przekazali w formie LAPBOOKA. Po raz kolejny dzieci udowodniły, że kreatywność i przyjemność tworzenia wspiera proces nauki.Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl