Szkoła Weldon Dębica » Oferty Pracy

Oferty Pracy

NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA  WELDON SCHOOL

Szkoła  Podstawowa WELDON SCHOOL zlokalizowana  jest w Dębicy.

W chwili obecnej posiadamy 4 klasy szkolne. Mieścimy się w nowoczesnym budynku, posiadamy dwa duże place zabaw oraz świetlicę.

Szkoła jest czynna   w godzinach od 6.30 do 17.00. Działamy od września 2014 roku.
STANOWISKO PRACY:  NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY w  SZKOLE PODSTAWOWEJ

Miejsce pracy: Dębica
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

·         Nauczyciel wspomagający do wspierania dziecka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu  (codzienna pomoc,  przygotowanie indywidualnego planu edukacyjno-terapeutycznego)

·         Okres zatrudnienia: od marca .2018 r.

·         Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę na ½ etatu  lub cały etat

·         Wymiar czasu pracy: 20 godzin tygodniowo (pół etatu) – nie zatrudniamy na Kartę Nauczyciela

Wymagania:

·         Szukamy osób posiadających  kwalifikacje  zawodowe:
– wyksztalcenie wyższe kierunkowe (pedagogika specjalna/ oligofrenopedagogika).
Dodatkowe kwalifikacje:
– studia podyplomowe/ kurs kwalifikacyjny  – edukacja i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,

·         Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na ww. stanowisku,

·         Niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,

·         Wobec kandydata nie toczy się postępowanie karne lub dyscyplinarne oraz postępowanie o ubezwłasnowolnienie.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę

·         Możliwość robienia stażu zawodowego stażysty,

·         Pracę w młodym gronie, dobrą atmosferę w pracy,

·         Rozwój osobisty- szkolenia,

·         System motywacyjny,

·         Bezpłatne miejsce w szkole dla Twojego dziecka.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: szkola@weldonschool.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Weldon School, z siedzibą w Dębicy,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl edit Kacper Wilk