PATRIOTYCZNY KONKURS RECYTATORSKI

 

Z okazji  zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole został zorganizowany konkurs recytatorski dla klas 1-5. Zadanie konkursowe polegało na recytacji wybranego wiersza z zakresu polskiej literatury patriotycznej.

W dniu 26 kwietnia odbył się wyczekiwany przez uczniów konkurs. Brało w nim udział 8 uczniów, którzy pięknie zaprezentowali się przed czteroosobowym jury. Wspaniała recytacja została nagrodzona gromkimi brawami.

Jury przyznało

I miejsce Danielowi Nicosiowi z klasy pierwszej.

II miejsce zajęła Honorata Bek z klasy czwartej

III miejsce przyznano Oliwii Łępie z klasy pierwszej.

Wyróżnienie otrzymała Hanna Bukowska z klasy pierwszej.

Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody oraz dodatkowe punkty z zachowania.

Organizatorem konkursu była pani Justyna Cierpioł – nauczyciel świetlicy szkolnej.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl