Wakacje – III tydzień

Kolejny tydzień wakacji już za nami. Wypełniony wycieczkami, dobrą zabawą i wesołym śmiechem uczestników będzie na pewno dla wielu z nich niezapomniany.
W poniedziałek był dzień doświadczeń i eksperymentów. Wszyscy włączyliśmy się w zabawę i próbowaliśmy swoich sił jako mali chemicy. Następnie udaliśmy się do Parku Jordanowskiego aby na świeżym powietrzu oddać się radosnej zabawie.

We wtorek bawiliśmy się w artystów – plastyków wykonując prace plastyczne. Następnie odbył się turniej badmintona. Na zakończenie dnia udaliśmy się do Fun &Sport na plac zabaw.

W środę udaliśmy się na wycieczkę do Zatorlandu. Zwiedziliśmy Park Ruchomych Dinozaurów, Mitologiczną krainę, Park Owadów oraz Dom do góry nogami. Pozostały czas spędziliśmy bawiąc się na karuzelach, huśtawkach i placach zabaw. To był dzień pełen wrażeń!

Czwartek spędziliśmy bardzo aktywnie. Najpierw udaliśmy się na dębicki Rynek do włoskiej lodziarni na smaczne lody, później był czas na zabawy na świeżym powietrzu. Popołudniem udaliśmy się na stadion w pobliżu szkoły na festiwal baniek mydlanych. Na zakończenie dnia odbył się turniej w kręgle.

W piątek była piękna, słoneczna pogoda więc pojechaliśmy do Ośrodka Wypoczynkowego „Jałowce” żeby zażyć kąpieli wodnych. Bawiliśmy się wspaniale w wodzie i plażowaliśmy pod parasolami. Niektórzy postanowili zagrać w siatkówkę plażową, inni wybrali opalanie. Po powrocie do szkoły spędziliśmy czas grając w gry planszowe.


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl