Zabawa karnawałowa

8lutego 2019r. w naszej szkole odbył się pokaz mody karnawałowej. Celami imprezy były: rozwijanie zdolności artystycznych uczniów – tj. plastycznych, muzycznych i teatralnych, a także kształtowanie umiejętności prezentacji oraz integracja społeczności szkolnej.

Przy akompaniamencie karnawałowej muzyki na czerwonym dywanie swoje stroje zaprezentowali uczniowie klas I – III. Modelki i modele musieli zaprezentować w kliku słowach strój, który wybrali oraz uzasadnić wybór kreacji. Po prezentacji uczniowie mili okazje wspólnie zatańczyć i pobawić się do znanych przebojów dziecięcych i nie tylko dziecięcych. Na zakończenie zabawy uczniowie skorzystali z placu zabaw znajdującym się na obiekcie Fun&Sport.

 

 

 


Weldon

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL
39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 9
tel. 14 696-92-30, tel. kom. 669-204-245 e-mail: szkola@weldonSCHOOL.pl